Marzysz o pięknym tarasie? Postaw na Aluboss

Zadaszenia tarasów aluminiowo-szklane

Ściany i zadaszenia wykonane z lekkich profili aluminiowych? To jak najbardziej możliwe, jeśli tylko postawisz na Aluboss. To zdecydowanie najlepszy pomysł, jeśli marzysz o przebudowie, zabudowie lub po prostu w twoim ogrodzie potrzebna jest dodatkowa, lekka architektura, bo z czasem potrzeby wzrosły. Nie ma takiego projektu, którego nie uda się zrealizować, wystarczy skontaktować się z odpowiednimi ludźmi. Tylko jak to zrobić?

Najważniejszy jest dobry plan

Nieważne, jakie masz marzenie. Najistotniejsze jest to, że chcesz je zrealizować. Wystarczy telefon i do twojego domu przyjedzie profesjonalna ekipa, która nie tylko dokona pomiarów, ale tez oceni realność i bezpieczeństwo twojego marzenia. Głos doradczy jest w tym przypadku bardzo ważny. Aluboss zatrudnia fachowców, którzy mają na swoim koncie setki realizacji, dlatego sam proces nie jest skomplikowany i błyskawicznie powstaje projekt oraz wycena twojego marzenia. Rzecz jasna w granicach finansowego rozsądku!

Transport

Firma Alubooss działa w Niemczech, ale przypominamy ci, że Unia Europejska nie jest wcale aż tak duża. Za to niemiecki prestiż i jakość są niepodważalna. Nie ma takiego miejsca, do którego nie jesteśmy w stanie dojechać i dowieść zamówionego u nas asortymentu. Ważne, abyś podjął właściwą decyzję, a o transport zatroszczymy się my. Aluboss ma własną flotę specjalistycznych pojazdów, zapewniających bezpieczeństwo materiałom w czasie transportu.

Montaż

Rzecz jasna, pod twoim jak najbardziej fachowym okiem zrealizujemy montaż zakupionej konstrukcji. Wykonamy go dla ciebie na terenie całej Polski, a proponowane przez nas terminy naprawdę pozytywnie cię zaskoczą. Nie obawiaj się, nie będziemy gościć u ciebie zbyt długo. Fachowcy radzą sobie z wszelkimi pracami błyskawicznie, a w dodatku dajemy dziesięć lat gwarancji na montaż i konstrukcję.

A jeśli mam problem?

Jako fachowcy z firmy Aluboss gwarantujemy ci, że twoim jedynym problemem będą zawistne spojrzenia sąsiadów. Nie dziw się, jeśli zagościmy także u nich, bo zwykle nasze realizacje tak się podobają, że wracamy w to samo miejsce. Jeśli zdarzy się tak, że wystąpi jakikolwiek problem (co raczej niemożliwe), nasz serwis jest do twojej dyspozycji i w każdej chwili służy ci radą i pomocą.

Co możemy dla ciebie zrobić?

Chyba nie będziesz zaskoczony, jeśli powiemy, że prawie wszystko? Zadaszenie tarasu oraz systemy ścian przesuwnych to nasze sztandarowe konstrukcje, ale dzięki specjalistycznym profilom belek nie ograniczamy się tylko do tego. Przemyśl, czy nie przyda ci się garaż, a wcale nie masz ochoty starać się o pozwolenie na budowę. System Carport to doskonała osłona twojego auta, przed nagrzaniem, ale też nagłym gradobiciem. A może naprawdę dokuczyło ci upalne lato? Co powiesz na własną strefę komfortu, z zadaszonym basenem i dodatkową przestrzenią rekreacyjną? Nadmiar słońca? Z tym także sobie radzimy, po prostu stawiamy na markizy, które dzięki wyborowi spośród ponad 100 kolorów po prostu zmienią klimat twojego tarasu, a dopasujesz je do każdych mebli.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *