Materace Materasso – jak wybrać odpowiedni materac?

materace materassoWybór właściwego materaca to zadanie, przed którym stoi wiele osób. Istnieje wiele rodzajów tego produktu i każdy z nich będzie odpowiedni w zależności od naszych potrzeb i wymagań. Przede wszystkim jednak warto przeanalizować, czy nie jest nam potrzebny materac, który jest w stanie zniwelować niektóre schorzenia związane z kręgosłupem, które mogą powstać w przypadku prowadzenia siedzącego trybu życia. O tym, jak ważny jest dobór prawidłowego materaca, dowiecie się na łamach naszego dzisiejszego artykułu. Zapraszamy do lektury.

Materace Materasso – dlaczego warto je wybrać?

Na szczególną uwagę zasługuje między innymi dwustronny materac termoelastyczny w pokrowcu Greentex. Wkład wybranego produktu składa się z naturalnej, termoelastycznej pianki Viscogreen, a także naturalnej pianki wysokoelastycznejBiogreen. To sprawia, że

materace materasso jest jednym z najlepszych rozwiązań. Produkt z kolekcji BIO jest stylowy i wygląda naprawdę zjawiskowo. Został stworzony z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, naturalnej dla środowiska. Piana Viscogreen, jaka zostaje użyty obustronne do tworzenia materaca, jest jedyną pianą na rynku europejskim, to absolutna nowość w Polsce, która pozwoli Ci na jeszcze większy komfort i wygodę. Właśnie dlatego proponowany produkt jest nie tylko wygodny, ale również korzystny dla zdrowia. W pianie znajdują się naturalne oleje roślinne, które zmniejszają proces jego utlenienie, co sprawia, że Twój kręgosłup będzie znajdował się w doskonałej pozycji. Materac i jego wszystkie elementy, doskonale dopasowuje się do zmiany pozycji podczas snu. Produkt posiada taką samą twardość po obu stronach, a jego staranne wykonanie i wykorzystanie odpowiednich elementów czyni go wyrobem rehabilitacyjnym i ortopedycznym. Materace Materasso charakteryzują się dużą zdolnością adaptacji.

Jakie są największe zalety korzystania z materaca Materasso?

Na szczególną uwagę zasługuje zdejmowany pokrowiec GREENTEX, pikowany z pianką termoelastyczną, który na boku ma wszyty materiał 3D. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na naturalną, termostatyczną piankę VISCOGREEN oraz na naturalną, wysokoelastyczną piankę BIOGREEN. W trakcie użytkowania materaca, zalecane jest wykorzystanie stelaża elastycznego. Wśród największych zalet produktu warto wymienić fakt, że jest to materac rehabilitacyjny, stworzony z naturalnej, termoelastycznej pianki Viscogreen i naturalnej, wysokoelastycznej pianki Biogreen. Materac posiada aż 7 stref twardości, a do wyboru są dwie twardości H2 lub H3. Sam pokrowiec można bez najmniejszego problemu prać w temperatury do 60 stopni. Stopień twardości materaca to średnio-miękki, średni.

Pokrowiec Greentex – pikowany pianką termoelastyczną

Pokrowiec Greentex to produkt pikowany pianką termoelastyczną, który uzyskał prestiżową nagrodę ze względu na jakość materiału. Greentex to naturalna tkanina, która jest przyjazna środowisku naturalnemu i została wyposażona w probiotyki, przez co pozostaje chroniona od alergenów. Produkt charakteryzuje się możliwością doskonałego odprowadzania wilgoci, gwarantuje niszczenie roztoczy i bakterii. To właśnie powoduje, że istnieje możliwość na to, aby doskonale eliminował wszelkie pojawiające się zarodki w pokrowcu lub na materacu.

Dlaczego sen odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu?

Sen to podstawowy element, który musimy spełnić, aby nasze zdrowie i samopoczucie było utrzymane na możliwie najwyższym poziomie. Niemniej jednak, wiele osób zastanawia się nad tym, czy rzeczywiście jakość snu przekłada się na sposób ich funkcjonowania na co dzień. Sen powinien trwać około 7-8 godzin na dobę i jest to wartość, która między innymi pozwala nam zredukować stres, poprawić naszą koncentrację, czy pozostać świadomym w trakcie prowadzenia pojazdów i wykonywania innych, codziennych czynności. Sen to wartość, o którą obok zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i odpowiedniej suplementacji, powinien dbać każdy świadomy człowiek, bez względu na to, czy uprawia sport amatorsko, czy jest sportowcem zawodowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *