Myślisz o drewnianych panelach do swojego biura? Dobrze myślisz!

To nie ma znaczenia, czy masz biuro domowe, czy po prostu chcesz dać swojej siedzibie pracy nowy wygląd – zawsze możesz polegać na drewnianych panelach podłogowych!

W tym tygodniu razem z specjalistami podlogi-naturalne.pl zdecydowaliśmy się omówić niektóre powody, dla których warto wybrać podłogi z litego drewna dla swojej firmy:

Panele podłogowe – to zawsze wygląda dobrze

Przyznajmy, podłogi z litego drewna wyglądają stylowo i elegancko! Oczywiście, że dywaniki i dywany świetnie sobie radzą, jeśli chodzi o dodanie do przestrzeni wspaniałej miękkości, ale nie są one takie same jak to co oferują drewniane panele podłogowe. Nie mają w sobie tego czegoś, co przynajmniej dałoby pewien kontrast do wystroju wnętrza w biurze. Jeśli chcesz, aby Twoje biuro wyglądało bardziej elegancko i wyróżniało się, możesz to zrobić właśnie wypełniając je drewnianą podłogą. Możesz nawet uzupełnić tę drewnianą podłogę wysokiej klasy meblami, aby dodać prestiżu do miejsca pracy.

Drewniane podłogi – są długotrwałe

Oprócz piękna drewnianej podłogi, jest to również naprawdę trwały materiał podłogowy. Wykładziny dywanowe i winylowe ulegną zużyciu dużo, naprawdę dużo szybciej. Chociaż nie oznacza to, że podłogi z litego drewna nigdy nie ulegną zużyciu, to prawda jest taka w większości przypadków można uniknąć kosztownych wymian. Renowacja podłóg z twardego drewna wystarczy, aby zapewnić im nowe życie, którym będziesz się cieszyć każdego dnia w biurze.

Zapewnia lepszą jakość powietrza

Przestrzeń biurowa może bardzo szybko się uszkodzić i zabrudzić. Wszystkie nagromadzone tam – kurze i inne alergeny przywierają do wykładziny dywanowej, ale nie jest tak samo w przypadku podłóg drewnianych. Lepsza jakość powietrza może naprawdę przyczynić się do tego, aby wszyscy w budynku czuli się lepiej. Pomaga także poprawić wydajność pracowników, ponieważ nie będą musieli radzić sobie z kichaniem i kaszlem – a jak wiadomo zarówno jedna jak i druga dolegliwość spowalniają czyjeś tempo. Nigdy nie możesz być pewny, czy jacyś Twoi pracownicy nie cierpią na ciężką alergię, więc jeśli chcesz, aby byli bezpieczni i czuli się dobrze w miejscu pracy który im zapewniasz – powinieneś postawić na drewniane podłogi naturalne! Które to dodatkowo są…

… Łatwe do czyszczenia!

Jest to prawdopodobnie jeden z głównych powodów, dla których tak wielu ludzi preferuje podłogi z litego drewna – są łatwe do utrzymania w czystości! Jak wspomniano powyżej, nie ma żadnej wątpliwości co do tego, że w tych pomieszczeniach biurowych obficie gromadzi się brud, błoto i gruz ze świata zewnętrznego. Jednak w przypadku podłóg z litego drewna wystarczy co tydzień je wyczyścić, aby upewnić się, że wyglądają tak pięknie, jak pierwszego dnia, w którym zostały zainstalowane.

Dzięki temu wszystkiemu, Twoje zaangażowanie w zapewnienie wysokiej jakości instalacji będzie widać we wszystkim, co robisz w swoim biurze – od drewnianej podłogi począwszy po czystość, jaka będzie panować w tym wnętrzu. Jeśli jesteś zainteresowany podłogą z litego drewna zainstalowaną w Twojej przestrzeni handlowej, siedzibie firmy i tak dalej.

[TB]

1 komentarz

  1. Filip pisze:

    Na https://www.kochamydywany.pl/dywany-agnella znalazłam spory wybór naprawdę efektownych dywanów i zastanawiam się nad zamówieniem. Kupowaliście kiedyś dywany przez internet? Jak tak przeglądam sklepy internetowe, to wydaje mi się, że oferta jest o wiele większa i lepsza niż w sklepach stacjonarnych, a jednocześnie jest o wiele taniej. Mam jednak trochę obawy, czy faktycznie zamówione dywany będą tak samo ładne i dobrej jakości, jak na zdjęciach w sklepie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *