Najlepszy wybór systemu e-commerce? Sprawdź PrestaShop!

Czy chcesz przenieść swój biznes eCommerce na inny poziom, ale tak naprawdę nie wiesz, jak się do tego zabrać? Czy słyszałeś o PrestaShop, ale odkładasz to, ponieważ nie ma wsparcia technicznego PrestaShop? Zignorowanie tej platformy open source może być jednym z największych błędów, jakie kiedykolwiek popełnisz. Możesz temu zaradzić, współpracując z najlepszą firmą zajmującą się tworzeniem stron internetowych PrestaShop, która zajmie się Twoim projektem.

Oto dlaczego musisz wziąć pod uwagę ten niezwykły system eCommerce.

Co to jest PrestaShop?

PrestaShop to platforma eCommerce typu open source, którą każdy może bezpłatnie pobrać i używać z kilkoma modułami dostępnymi w agencji rozwoju modułów PrestaShop. Został uruchomiony w 2007 roku, a siedziba projektantów znajduje się w Paryżu. Jednak mają kilka biur rozsianych po całym świecie, oferując swoje wyjątkowe usługi w wielu różnych językach.

Chociaż aktualizacja Prestashop można pobrać i używać za darmo, nie jest to całkowicie bezpłatne rozwiązanie dla każdego, kto chce zapuścić się w branżę eCommerce. Po pobraniu oprogramowania nie można go efektywnie używać bez opłacenia hostingu. Możesz poprosić firmę zajmującą się tworzeniem stron internetowych PrestaShop, aby skonfigurowała wszystko dla Ciebie, a następnie połączyć to z opcjami dostosowywania PrestaShop i jesteś gotowy do pracy.

Być może będziesz musiał kupić kilka modułów od agencji zajmującej się rozwojem modułów PrestaShop, a moduły mogą być dość drogie. Moduły są niezbędne, jeśli chcesz dokonać integracji ze swoim eCommerce. W większości przypadków oprogramowanie do tworzenia witryn typu open source może być nieco zbyt skomplikowane, nawet dla przeciętnego programisty. Początkujący lub nowicjusze, którzy są zainteresowani tworzeniem stron internetowych, potrzebują rozwiązań:

• łatwych w użyciu
• wysoce intuicyjnych.

Pojawienie się PrestaShop zapewniło wrażenie open source bez żadnego zastraszającego interfejsu. PrestaShop może być darmowy do pobrania lub używania, ale ostatecznie może być droższy niż inne opcje handlu elektronicznego. Obecnie dostępna jest hostowana wersja oprogramowania znana jako PrestaShop Ready.

PrestaShop: od czego się zaczyna?

Wszystko zaczyna się, gdy odwiedzasz atrakcyjną wizualnie i prostą witrynę PrestaShop, z której możesz łatwo pobrać oprogramowanie, subskrybować rozwiązanie hostingowe, a nawet wybrać dowolnego eksperta projektanta, jeśli tego chcesz. Funkcje dostosowywania PrestaShop są łatwo dostępne, aby spełnić Twoje potrzeby. Ale jeśli masz czas i cierpliwość, powinieneś bawić się narzędziami platformy bez niczyjej pomocy.

To, co sprawia, że system PrestaShop jest wyjątkowy, to fakt, że jest to bezpłatne rozwiązanie eCommerce o otwartym kodzie źródłowym bez skomplikowanego interfejsu. Ponieważ jest to oprogramowanie typu open source, możesz uzyskać wiele usług wsparcia PrestaShop z kilku źródeł, ponieważ ludzie nieustannie mówią o PrestaShop. Oznacza to, że będziesz miał dużą wiedzę, zwłaszcza podczas przeglądania postów na blogu i dedykowanych forach PrestaShop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *