Nowoczesny fotel obrotowy – godny następca klasycznego krzesła obrotowego

Krzesła obrotowe wywodzą się od jednego z ojców założycieli Ameryki, Thomasa Jeffersona. Nie tylko jest on uznawany za wynalazcę pierwszego fotela obrotowego – jest także najpopularniejszym właścicielem fotela obrotowego wszechczasów. Po współczesnych krzesłach obrotowych widać, że przeszły postępy i to na wiele sposobów.

praca biznes moffice

Nowoczesne krzesło obrotowe ma zapewniać:

  • komfort,

  • styl,

  • korzyści zdrowotne,

  • trwałość.

Spójrzmy na niektóre z pięciu najważniejszych korzyści zdrowotnych poniżej.

Wsparcie dla dolnej części pleców

Siedzenie przez 6 lub więcej godzin każdego dnia może mieć poważne konsekwencje dla twojego zdrowia. Od bólów pleców po bóle mięśni, zmęczenie po przedłużone osłabienie ciała… nie należy więc pomijać korzyści z siedzenia na wygodnych krzesłach, które prawidłowo wspierają plecy.

Ergonomiczne krzesło obrotowe zostało zaprojektowane tak, aby utrzymać oparcie pleców we właściwy sposób. Dzięki dwóm ramionom i dodatkowej powierzchni, która podtrzymuje plecy – już nie masz żadnej wymówki, aby nie postawić na swoją strefę pracy podczas korzystania z tego krzesła.

Łatwy dostęp

Podczas pracy na dużym stanowisku roboczym z dużą ilością teczek rozłożonych na całym biurku, będziesz bardzo zirytowany, że musisz wstawać za każdym razem, gdy trzeba zmienić teczkę. Obrotowe krzesło umożliwia obracanie się, sięganie do telefonu, teczek lub czegokolwiek innego w pobliżu, bez konieczności zmagań. Kiedy chcesz wyjść ze swojego stanowiska pracy, obrotowe krzesło też może zapewniać najlepszy dostęp. Najbardziej ergonomiczne siedzenia obrotowe mają łożyska kulkowe lub małe koła, które pozwalają z łatwością poruszać się na tym meblu.

Szerokie zastosowania

Meble FryzjerskieJest duża szansa, że ​​widziałeś już obrotowe krzesło. Już kiedy byłeś młody, fryzjerzy używali obrotowych krzeseł. W szkole niektórzy nauczyciele mieli krzesła obrotowe w swoich biurach. Twój tata prawdopodobnie miał go w domu. To, czego nie mieli, to nowoczesne, ergonomiczne krzesło obrotowe. Wykonane w celu maksymalizacji komfortu, te fotele obrotowe biurowe są luksusowe. Są to odpowiednie krzesła dla biur korporacyjnych, salonów piękności, siłowni i niektórych obiektów służby zdrowia. Nadal istnieją krzesła obrotowe w średniej cenie i można je wykorzystać – ale czy nie lepiej postawić na te ergonomiczne o których marzysz?

Przyjazne dla użytkownika

Istnieje kilka rodzajów krzeseł dla poprawy zdrowia. Jednak żaden z nich nie jest tak przyjazny dla użytkownika jak krzesło obrotowe. Siedzisko obrotowe jest lekkie, dobrze zaprojektowane i wygodne. Wszystko, czego potrzebujesz, to usiąść i cieszyć się resztą swoich godzin pracy. Dodatkowo, to miejsce niweluje ból pleców, ból szyi i ucisk na problemy z biodrami. Przy odpowiednim siedzeniu z oparciem nigdy więcej nie będziesz narzekać na bóle szyi. Z drugiej strony, głęboka powierzchnia siedziska i w podłokietnikach sprawia, że ​​zwykły nacisk wywierany na biodra przez inne krzesła już nigdy nie będzie stanowić problemu. Krzesło obrotowe zapewnia znacznie więcej korzyści niż większość innych rodzajów krzeseł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *