Pendrivy drewniane – promocja stylowa i ekologiczna

Drewniane prndrive’y są doskonałą opcją, jeśli szukasz zielonej lub ekologicznej wersji gadżetów promocyjnych używanych w swoich kampaniach marketingowych. Drukowanie lub grawerowane pendrive’y na naturalnym drewnie – to świetny sposób, aby Twoja firma mogła wszem i obec chwalić się swoimi zielonymi wartościami.

usb-791256_960_720

Zrobione z drewna pochodzącego ze szkółek zarządzanych w sposób zrównoważony – doskonale sprawdzą się jako modny usbprezent. Choć podstawa jest drewniana – to na Klientów zainteresowanych tym stylem i tak czeka szeroka gama stylów promocyjnych pendrive’ów któa sprawia, że nie stanowią one problemu dla firm zajmujących się leśnictwem i ochroną, a także są idealnym produktem dla tych, którzy wolą zwiększyć swoje kwalifikacje w eko tematach.

Drewniany usbprezent – marketing i promocje

Z racji tego, iż drewniane pamięci USB to produkt, który jest atrakcyjny w wielu kategoriach biznesowych, można je udekorować na wiele sposobów, które indywidualizują każdy model, aby jego cel był bardziej doceniany i dostosowywany do oferty.

Od 1 GB – 16 GB – taki pendrive jest zaawansowanym technologicznie gadżetem, a cała reszta, z której jest wykonany to ekologiczne drewniane obudowy, które były uprawiane i hodowane z myślą o tym, by być przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Zadzwoń do agencji zajmującej się produkcją takich pamięci flash, najlepiej już teraz i porozmawiaj z jednym z ich doradców, aby upewnić się, że wybierasz odpowiedni model dla swojej kampanii promocyjnej.

Drewniane pamięci flash USB są rzadkością, a to daje tym promocyjnym opcjom automatyczny sposób na przyciągnięcie oka. Poszukując idealnego produktu do marketingu promocyjnego, znalezienie czegoś wystarczająco wyróżniającego się, by przyciągnąć uwagę na własną rękę, może być trudne, ale takie pendriv’y zapewniają zarówno użyteczność, jak i unikalność, aby marka została zauważona. Dyski flash USB zapewniają wszystkie te same zalety co każdy inny pendrive, z tym że są wykonane z ekologicznego, naturalnego drewna, dzięki czemu te produkty promocyjne są idealne dla firm:

  • ceniących zrównoważony rozwój środowiska,

  • które pracują z wykorzystaniem drewna,

  • które koncentrują się na pracy na zewnątrz.

Kiedy podróżują, często trzymają z sobą pendrive – aby zabrać ze sobą profesjonalne materiały lub miejsce do przechowywania zdjęć z wakacji, informacje o nagłych wypadkach lub plan podróży w wersji cyfrowej. Kiedy te dyski flash mają na sobie logo marki, może to również odbywać się wraz z odbiorcą, a to doprowadzi do tego, że wielu różnych odbiorców w całym mieście lub na całym świecie będzie narażonych na kontakt z daną firmą. Dzięki różnym opcjom stylu i przede wszystkim przyciągającej uwagę obudowy z drewna, osoby znajdujące się w pobliżu odbiorców będą mogły zauważyć te elementy bez wysiłku, co sprawi, że jeszcze więcej osób zwróci uwagę na konkretną markę.

Podstawowym materiałem wykorzystywanym do produkcji takiego pendrive może być klasyczne drewno, ale często jest to też bambus – dlatego, że bambus można hodować i zbierać w sposób przyjazny dla środowiska, który pozwala na wytwarzanie tych dysków bez powodowania szkód w środowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *