Prowadzisz sklep w branży FMCG? Znajdź zaufanego partnera

Man Cheerful desk cell phone young

Jeśli prowadzi się mały lub średni sklep, z pewnością bazuje on na towarach szybkozbywalnych, zwanych branżowo FMCG (jest to skrót od angielskich słów „fast moving consumer goods”).

Towary te to produkty, które kupowane są przez konsumentów codzienne. Są to zarówno artykuły spożywcze, jak i środki czystości, wyroby tytoniowe czy alkohole. Produkty tego typu są niezbędne, a więc zawsze zachodzi konieczność posiadania ich zapasu.

Gdzie szukać optymalnego źródła zaopatrzenia w FMCG?

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie hurtownia oferująca taki asortyment. Są jednak hurtownie wyspecjalizowane w różnych rodzajach produktów – jedna oferuje chemię gospodarczą, druga artykuły spożywcze, inna tytoń. Odwiedzanie każdej z osobna może być dość czasochłonne, a więc warto jakoś ułatwić sobie życie. Takim środkiem ułatwiającym handel jest hurtownia kompleksowa. Zgodnie z nazwą, oferuje ona wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia sklepu. Na rynku istnieje kilka sieci tego typu – na którą się zdecydować?

Dobrym wyborem będzie z pewnością hurtownia Eurocash. Posiada ona imponujący asortyment, na który składa się ponad 5 tysięcy towarów. Hurtownia prowadzi zestawienie towarów szybko rotujących, co pozwala dowiedzieć się, jaki asortyment cieszy się największym zainteresowaniem klientów w danym rejonie. Nabycie go z pewnością będzie dobrym pomysłem i zapewni sklepowi duży obrót.

Korzyści ze współpracy z Eurocash to także liczne promocje, rabaty oraz programy lojalnościowe umożliwiające nabywanie towarów po atrakcyjnych cenach. Zaletą jest także ok. 400 produktów pod wspólną nazwą Marka Własna. To niedostępne nigdzie indziej wyroby producentów krajowych i zagranicznych, które przeznaczone są tylko i wyłącznie dla małych oraz średnich sklepów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *