Wideokonferencja w Twojej firmie – komu zlecić? Ile to kosztuje?

webinar-800x750

Sieć jest przede wszystkim nośnikiem informacji, niezależnie od dziedziny, która nas interesuje. Od kilku lat sieć daje nam również szereg narzędzi umożliwiających rozwój i pogłębianie wiedzy. Dzięki temu w sieci można też znaleźć narzędzia do rozwoju i poprawy komunikacji w biznesie.

Wideokonferencja- największe zalety

Wideokonferencja ma wiele zalet i to nie tylko w branży biznesowej. Umożliwia ona szybką komunikację między rozmówcami, niezależnie od miejsca ich przebywania, co jest największym atutem i zarazem daje wiele możliwości wykorzystania. Taka forma komunikacji sprawdza się w czasie szkoleń, kursów, spotkań biznesowych czy pokazów usług firmy. W czasie odbywania konferencji można swobodnie wykorzystać wszelkie pomoce w czasie prowadzenia szkoleń, a więc prezentacje czy filmy- tak naprawdę tylko od prowadzących zależy ostateczny wygląd i charakter prowadzonej wideokonferencji. Organizując wideokonferencję nie można zapomnieć również o jeszcze jednej kwestii- wiele serwisów oferujących prowadzenie wideokonferencji umożliwia prowadzenie jej przez kilka osób- serwis etutorium.pl dopuszcza maksymalnie dziewięcioro prowadzących.

Gdzie zamówić

W sieci można znaleźć wiele serwisów oferujących prowadzenie wideokonferencji. Tak naprawdę wiele zależy od tego, ilu członków będzie uczestniczyło w konferencji przez Internet, a także ilu finalnie prowadzących można się spodziewać. Serwis etutorium.pl oferuje prowadzenie wideokonferencji z maksymalną liczbą dziewięciu prowadzących. Wśród pomysłów na wykorzystanie takiego wirtualnego spotkania serwis podaje min. spotkania biznesowe, zarządzanie firmą z dowolnego miejsca na świecie, przedstawienie nowopowstałych projektów, produktów i usług, a także umożliwia prowadzenie szkoleń, seminariów, wykładów online czy egzaminów. Co więcej, platforma dostępna na serwisie etutorium.pl umożliwia dodanie się do grona prowadzących wideokonferencję, przez co osoba taka otrzymuje wszelkie narzędzia przeznaczone do prowadzenia wirtualnej konferencji.

Cena wideokonferencji

Jak w wielu innych możliwościach, jakie dają nam platformy internetowe, cena przeprowadzenia takiej wideokonferencji jest uzależniona od funkcji, jakie sobie zażyczymy. W podstawowej wersji możemy znaleźć takie funkcje, jak możliwość bezpłatnego przetestowania wideokonferencji, brak limitów w utworzonych kontach uczestników konferencji, limit na gości niezarejestrowanych w systemie- w systemie podstawowym liczba takich gości jest najmniejsza.

W bardziej zaawansowanych wersjach istnieje możliwość nagrywania wideokonferencji, przeprowadzania ankiet, prezentacja aplikacji nawet kilku uczestników jednocześnie i wiele innych. Jak widać, możliwości w trakcie prowadzenia wideokonferencji są właściwie nieograniczone i zależą od wersji, jaką sobie wybierzemy. Podstawową wersję, zawierającą podstawowe informacje, można dostać już od 100 złotych netto. Wersja Premium uzależniona jest od funkcji, które wybierzemy, stąd cena również się waha. Warto pamiętać, że na ostateczny koszt odbycia wideokonferencji ma wpływ liczba uczestników.

1 komentarz

  1. Anna Jurzak pisze:

    My korzystaliśmy niedawno z usługi jaką była wideofilmowanie warszawa i powiem szczerze, że byłam bardzo zaskoczona jakością i profesjonalizmem takich nagrań. To wzbogaci z pewnością bibliotekę multimedialną naszej biblioteki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *