Rozliczanie podatku online – tylko z aplikacją Pitbot

Rozliczenie podatkowe to obowiązek każdego obywatela, niezależnie czy jest zatrudniony na etacie, jest na emeryturze, prowadzi własną działalność czy jest bezrobotny.  Załatwienie formalności  z urzędem skarbowy nie kojarzy się jednak najlepiej – mnóstwo rubryk, mnogość formularzy, niezrozumiałe terminy i długie kolejki. To już przeszłość – rozlicz swój podatek dochodowy online i ciesz się zaoszczędzonym czasem i nerwami. Poznaj aplikację Pitbot, która pomoże zrobić Ci to szybko i sprawnie. Dowiedz się, czym wyróżnia się nasze innowacyjne narzędzie i skorzystaj z naszej pomocy – zapraszamy.

Dlaczego warto wybrać aplikację Pitbot?

Rozliczanie podatku online staje się powoli standardem, z którego zaczyna korzystać wielu podatników. Czym wyróżnia się aplikacja Pitbot w tym temacie? 

 

Przede wszystkim nasz program posiada bardzo przejrzysty, zrozumiały i intuicyjny interfejs. Zależy nam, aby mógł skorzystać z niego każdy, niezależnie czy zna się dobrze na zagadnieniach podatkowych, czy rozlicza się pierwszy raz. Pitbot poprowadzi Cię przez cały proces rozliczenia, używając prostych zrozumiałych terminów.

 

Po wprowadzeniu swoich danych z PIT 11 aplikacja zasugeruje Ci sposób rozliczenia i możliwość skorzystania z wielu ulg. Pomimo pełnej automatyzacji procesu cały czas będziesz mieć wpływ na swoje rozliczenie. Wszystko odbywa się tutaj za pomocą kilku kliknięć na Twoim telefonie, laptopie czy tablecie.

 

Nie musisz martwić się także żmudnymi obliczeniami i wypełnianiem poszczególnych rubryk – wszystko zrobi za ciebie wbudowany kalkulator, który następnie zweryfikuje poprawność danych. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie na kanapie dosłownie na chwilę, i załatwisz wszystko bez wychodzenia z domu.

Pitbot – kto może się rozliczyć?

Aplikacja Pitbot aktualnie obsługuje takie formularze jak:

 

 

Z aplikacji mogą oczywiście skorzystać także osoby, które w danym roku podatkowym osiągały również dochody zagraniczne. Specjalna funkcja pozwala na dodanie załącznik PIT/ZG który niezbędny będzie skarbówce do doliczenia dochodów z Holandii, Belgii, Niemiec czy Anglii.

 

Nie znajdziesz lepszego sposobu na złożenie deklaracji podatkowej od Pitbota. Potwierdzają to doskonałe opinie tysięcy zadowolonych użytkowników. Zrezygnuj z wszystkiego, co do tej pory sprawiało, złożenie zeznania podatkowego było stresującą koniecznością. Od dziś będzie lekko łatwo i przyjemnie – wystarczy, że nam zaufasz. Pitbot – rozliczanie PIT-ów przez Internet szybko i wygodnie. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *