Samochód chłodnia: kiedy zakup, kiedy wynajem?

Popularność pojazdów transportowych z funkcją kontroli temperatury rośnie z każdym rokiem. Podczas gdy większe ciężarówki typu chłodnie są używane przez firmy od dziesięcioleci, wiele firm nie potrzebuje takiego pojazdu o tej objętości lub wielkości na co dzień.

Samochód chłodnia: kiedy zakup, kiedy wynajem?

Na szczęście chłodnie dostawcze służą temu samemu celowi na znacznie mniejszą skalę. Samochody chłodnie są idealne dla mniejszych firm lub do użytku tymczasowego podczas transportu czegokolwiek, od produktów spożywczych i szybko psujących się produktów farmaceutycznych i kwiatów. Jeśli okaże się, że potrzeba transportu chłodniczego staje się coraz bardziej powszechna, to natychmiastowy dostęp do furgonetki chłodniczej dla Twojej firmy może być właśnie tym, czego szukasz. W innych przypadkach lepiej postawić na wynajem dostawczy z windą warszawa.

Samochody dostawcze – chłodnie:

  • zaspokajają potrzebę bezpiecznego przewożenia wrażliwych towarów

  • zapewniają pełną kontrolę potrzeb transportowych w zakresie terminów, elastyczności harmonogramu, kontroli temperatury i opieki nad towarami.

Ostatecznie będziesz mieć pełną kontrolę nad dostawą.

Więcej niż transport żywności!

Podczas gdy furgonetki chłodnicze były zawsze używane przez firmy cateringowe do transportu żywności, te furgony o kontrolowanej temperaturze oferują wszechstronność dla wielu innych firm i produktów, które wymagają specyficznego klimatu, aby zapobiec zanieczyszczeniu lub zepsuciu, od środków farmaceutycznych i suplementów diety po żywność, perfumy i kosmetyki.

Sam chroń swoje towary

Kiedy masz własną furgonetkę chłodniczą, pozwala ona przejąć kontrolę nad dostawą i opieką nad swoimi produktami, zamiast zatrudniać firmy przewozowe. Dzięki temu masz wiedzę na temat obchodzenia się z produktami, zapewniając ochronę przed psuciem się produktów, zanieczyszczeniem produktów lub więdnięciem kwiatów itp., Bez względu na to, jaką prowadzisz działalność.

Elastyczność

Zamiast wynajmować firmę do transportu towarów, własną furgonetkę chłodniczą pozwala na elastyczność czasu na pracę z harmonogramem lub z pracownikami. Jest to nie tylko korzyść dla Ciebie, ale umożliwia lepszą obsługę klientów poprzez dostosowanie ich harmonogramu.

Konsekwentna temperatura to prawo

Ze względu na przepisy dotyczące tak wielu produktów konsumenckich bezpieczny transport i stała temperatura są koniecznością, aby zachować zgodność. Chłodzona furgonetka zapewnia kierowcy pełną kontrolę nad termostatem, a także ma tryb czuwania na noc w celu utrzymania kontroli klimatu na dużych odległościach.

Wszechstronność dla usług dostawczych

busy z Niemiec do PolskiFurgonetka chłodnia oferuje wszechstronność dla wielu gałęzi przemysłu. Dzięki możliwości ręcznego kontrolowania temperatury w tych pojazdach Twoja firma może dostarczać różnorodne produkty i nadal spełniać przepisy.

Ostatecznie to Ty musisz sam zdecydować czy w Twoim indywidualnym przypadku lepiej jest wynajmować, czy zdecydowanie mądrzejszym pomysłem jest kupić taki samochód, czy też Twoje potrzeby zaspokoi kompleksowy wynajem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *