Sprzedaż z dekoracjami weselnymi się rozkręca!

Jeśli próbujesz zaplanować ślub w czasie COVID-19, wiemy, że możesz mieć w głowie dużo pytań. Ten artykuł to jest źródło informacji dla wszystkich par, które już biorą się za wybieranie dekoracji weselnych, bo nie chcą rezygnować ze swojego wymarzonego dnia ślubu. Pamiętaj, aby najpierw sprawdzić przepisy obowiązujące w danym momencie. Jest również prawdopodobne, że nawet po zakończeniu kwarantanny niektórzy ludzie mogą nie chcieć lub nie móc podróżować i gromadzić się. Musisz mieć to na uwadze, ale równocześnie nie rezygnować z marzeń o idealnym ślubie.

Jednak dobrą wiadomością jest to, że branża dekoracyjna istnieje w przekonaniu, że jeśli chodzi o wesela, nie ma żadnych zasad! Jesteśmy tutaj, aby zachęcić pary, aby po prostu zrobiły to co uważają za słuszne. Szczególnie teraz zachęcamy, aby nie stresować się i nie wypowiadać niepisanych zasad dotyczących etykiety i wzornictwa – to nadal Twój ślub i nadal możesz go mieć takim, jaki sobie wymarzyliście! Po prostu dzisiaj trzeba bardziej niż zwykle pomyśleć o kreatywnych rozwiązaniach. Oto najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi sklepów z dekoracjami weselnymi, takich jak Sklep weselny Congee.pl.

Mój ślub jest jesienią. Czy powinnam go odwołać, czy raczej kupować dekoracje weselne?

Krótka odpowiedź: to zależy. Jeśli planujesz ślub po lipcu lub sierpniu, jesteś w tej niefortunnej szarej strefie, gdzie niejednoznaczność tego kryzysu zdrowotnego wisi bardzo nisko. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest nawiązanie komunikacji ze swoim planistą i miejscem, a następnie wspólnie wymyślcie przemyślany plan awaryjny (lub dwa). W ten sposób, gdy pojawi się więcej informacji, możesz efektywnie podejmować świadome decyzje. Wesela planowane na wrzesień i później mają trochę czasu na obejrzenie tego, co się dzieje, zanim podejmie się jakiekolwiek poważne decyzje; jest jednak prawdopodobne, że listy gości weselnych będą musiały zostać znacznie zmniejszone, aby dostosować się do pojemności miejsc. Jednak bez względu na to warto już teraz skorzystać z tego, co w kontekście dekoracji weselnych mają zaproponowane sklepy weselne, aby na każdy scenariusz być przygotowanym jak najlepiej.

Dyskusje w stylu najgorszego przypadku nieuchronnie muszą mieć miejsce między partnerami, a to może być największą przeszkodą, z jaką muszą się zmierzyć pary. Poważne myślenie o odroczeniu lub odwołaniu ślubu to trudna pigułka do przełknięcia, ale taka jest rzeczywistość dzisiejszych czasów. Informacje są kluczowe, więc bądź świadomy sytuacji i uważnie śledź wiadomości.

Co teraz zrobić? Bądź proaktywny!

Nasza rada jest taka, aby być na bieżąco. Wyślij emaila do sklepów weselnych z wyprzedzeniem, aby wiedzieli jak ustawić swój harmonogram. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale staraj się też zachować otwarty umysł.

Pamiętaj też, że dekoracje weselne to nie wszystko – tym bardziej, że sklepy takie jak Contigo są naprawdę dobrze przygotowane. Komunikacja z gośćmi jest w tej chwili bardzo ważna, ponieważ oni również poczynili poważne przygotowania, aby uczcić ten wielki dzień twoim wymarzonym. Pamiętaj jedno: miłość zawsze zwycięża!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *