Nowe domy na sprzedaż w Krakowie – poznaj lokalizacje i ceny!

Kup dom od dewelopera! Gdzie dostępne są nowe domy w Krakowie i okolicach? Ile trzeba zapłacić za nieruchomość? Sprawdź!

Gdy zależy Ci na komforcie zamieszkania w nowym domu bez konieczności przechodzenia skomplikowanego procesu budowy, nowe domy jednorodzinne to najlepsza opcja. Osobom zainteresowanym ofertami jak domy na sprzedaż Kraków oraz okoliczne miejscowości prezentują pełną gamę ciekawych propozycji.

Gdzie dostępne są nowe domy od deweloperów w Krakowie?

Budowa domu jest skomplikowanym i czasochłonnym przedsięwzięciem. Właśnie dlatego coraz więcej osób myśli obecnie o zakupieniu nowego domu od dewelopera. Taka opcja dostępna jest także w okolicy Krakowa oraz w samym Krakowie.

Dla nieruchomości jak domy na sprzedaż Kraków jest w stanie zaprezentować oferty przede wszystkim na obrzeżach miasta, gdzie nadal dostępna jest przestrzeń do realizacji nowych inwestycji. Wśród lokalizacji znajdują się między innymi Bronowice, Ruczaj, Podgórze, Nowa Huta.

Dostępne są także nieruchomości w innych lokalizacjach, między innymi jak Swoszowice, Wola Justowska, Skotniki, Bieżanów-Prokocim.

Jakie domy oferują deweloperzy?

W ofercie deweloperów można znaleźć różne domy na sprzedaż w Krakowie. Wśród dostępnych nieruchomości znajdują się te wolnostojące, bliźniaki oraz domy szeregowe.

Domy budowane są w różnych metrażach – średnio jest to około 110-130 metrów kwadratowych, co odpowiada potrzebom rodzin 2+1 oraz 2+2.

Ile kosztują nowe domy w Krakowie i okolicach?

Klientom zainteresowanym ofertami jak domy na sprzedaż Kraków prezentuje ceny na poziomie zależnym głównie od lokalizacji, a także od metrażu samej nieruchomości i technologii jej wykonania.

Za nowy dom położony w Krakowie lub w okolicznych miejscowościach, który pochodzi z rynku pierwotnego, należy zapłacić najczęściej około 500-800 tysięcy złotych, przy czym domy o większej powierzchni i położone bliżej centrum kosztują nawet ponad 1 milion złotych.

Z dokładnymi ofertami domów jednorodzinnych znajdujących się w Krakowie oraz w okolicach można zapoznać się bliżej na stronach deweloperów i na portalach z ogłoszeniami nieruchomości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *