HR na szpilkach i Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego – co warto wiedzieć?

Dynamiczny rozwój firm w Polsce wymaga dostosowania się do nowoczesnych standardów. Rozwój ten bowiem spowodował przekształcenie struktury większości organizacji. Obszary związane z zarządzaniem – przede wszystkim HR – ogromnie zyskały z tego powodu na znaczeniu. HR na szpilkach jest marką, która wspiera współczesne przedsiębiorstwa w przystosowaniu się do zmian.

Rynek pracy bardzo się zmienił – przystosowanie się do tej ewolucji wymaga wiedzy i kompetencji, jakie do tej pory były spychane przez przedsiębiorców na drugi plan. Gdy stary system przestaje działać – zachodzi konieczność wdrożenia nowego.

Właśnie to jest głównym celem i założeniem marki “HR na szpilkach”. Czym dokładnie ona jest i jakie ma znaczenie dla współczesnego rynku? Przekonaj się o tym!

HR na szpilkach – społeczność medialna i zawodowa

“HR na szpilkach” należałoby opisać przede wszystkim jako społeczność. Zrzesza ona przedsiębiorców, osoby z branży i zainteresowane tematyką HR. Charakterystyczne cechy tej społeczności to otwartość, rzetelność i profesjonalizm.

Skuteczność tego podejścia potwierdza grono ponad 40 000 członków, które nieustannie się poszerza.

W ramach działania społeczności “HR na szpilkach” porusza wiele tematów związanych z HR – komplikacje formalne, problemy i mity, które od wielu lat utrzymują się w środowisku.

Co ważne – działalność marki ma ogromny wpływ na kształtowanie środowiska zawodowego. Konserwatywne i staromodne podejście jest zastępowane dynamiką, elastycznością i otwartością na zmiany.

Te trzy elementy natomiast są absolutnie niezbędne we współczesnym obszarze HR. Jak się za chwilę przekonamy – HR na szpilkach stara się je propagować na możliwie każdej płaszczyźnie.

Najpierw jednak warto powiedzieć kilka rzeczy o założycielce marki – Monice Smulewicz.

Początki “HR na szpilkach” – skąd wziął się pomysł?

Założycielka “HR na szpilkach” i wielu innych projektów – Monika Smulewicz – jest wieloletnią pasjonatką prawa pracy. Jako ekspert w dziedzinie kadr i płac posiada również ogromne doświadczenie w obszarze menedżerskim, szkoleniowym, doradczym i trenerskim.

Aspiracją założycielki jest aktywne kształtowanie współczesnego obrazu branży HR, aby przyczynić się do tworzenia nowoczesnych, dynamicznych i profesjonalnych struktur organizacyjnych.

Pani Monika Smulewicz chętnie dzieli się swoją obszerną wiedzą z zakresu HR, pomaga innym zdobywać nowe umiejętności i kompetencje – czego przykładem jest każdy stworzony przez nią kurs kadry. Przy okazji też pokazuje, jak angażować się w obowiązki i nie zapomnieć jednocześnie o sobie i swoich potrzebach – zarówno psychicznych, jak i fizycznych.

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego – czym jest i jakie daje możliwości?

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego to innowacyjny projekt edukacyjny, którego głównym celem jest podwyższanie standardów pracy serwisu HR w polskich firmach. Akademia posiada w tej chwili ponad 6000 absolwentów – to grono nieustannie się poszerza.

Absolwenci Akademii to ludzie, którzy osiągnęli poziom mistrzowski w zarządzaniu procesami kadrowo-płacowymi. Dzięki temu zaraz po ukończeniu nauki mogli rozpocząć pracę – bez konieczności wdrażania się w skomplikowane struktury i schematy działania.

W ramach Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego uczestnicy mają możliwość odbycia kompleksowych szkoleń – jak chociażby kurs kadry i płace. Otrzymują również do dyspozycji rzetelne źródła wiedzy i profesjonalne doradztwo ze strony społeczności, a także samej założycielki.

Kursy i szkolenia kadrowo-płacowe w Akademii – jak zostać mistrzem?

Ważnym elementem funkcjonowania Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego jest wyjątkowe podejście do przekazywania wiedzy.

Kurs nie skupia się na teorii, ale na praktycznych umiejętnościach i rzeczywistym rozumieniu przekazanych informacji. Dotyczy to również szkoleń czy warsztatów online – które w dobie pandemii są świetnym rozwiązaniem. Uczestnicy mogą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje bez konieczności wychodzenia z domu i ryzykowania zdrowiem.

Tak właśnie wyglądają współczesne standardy HR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *