Wynajem biur w Warszawie – 3 nowo powstające obiekty, na które warto zwrócić uwagę part 2

south-park-1

W dalszym ciągu zastanawiasz się, w jakim miejscu powinna mieć siedzibę Twoja firma? Zapraszamy do lektury kolejnego artykułu z cyklu o nowopowstających powierzchniach biurowych do wynajęcia w Warszawie.

1. Biurowiec South Park, Ochota

Choć nazwa South Park może Ci się kojarzyć jednoznacznie, to gdy poznasz ten lokal biurowy do wynajęcia w Warszawie, od razu zmienisz tę pierwszą myśl. Zachwycisz się tym nowoczesnym kompleksem budynków, który będzie składać się z 6 ośmiopiętrowych biurowców klasy A. Jeśli z zamiłowania jesteś ekologiem, spodoba Ci się fakt, że biurowiec będzie zbudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Mokotów czy Śródmieście Ci nie po drodze lub nie chcesz codziennie stać w gigantycznych korkach? South Park to doskonała alternatywa. Zostanie zlokalizowany w dzielnicy Ochota, niedaleko skrzyżowania ulic 1 Sierpnia oraz Żwirki i Wigury. Będzie położony 5 kilometrów od centrum miasta (a więc i Dworca Centralnego) i 2,5 kilometra od lotniska im. Fryderyka Chopina. Jeśli nie masz samochodu, nic nie szkodzi – lokalizacja umożliwia swobodne poruszanie się transportem publicznym, m.in. wieloma liniami autobusowymi czy SKM – Szybką Koleją Miejską.

2. Biurowiec Bolero Office Point III, Włochy

Trzecia odsłona luksusowego biurowca znajdującego się w warszawskich Włochach. Doskonała opcja dla tych, którzy chcą mieć dostęp do swobodnego przemieszczania się między domem, a biurem na różne sposoby. Budynek zostanie wzniesiony w idealnym wręcz punkcie komunikacyjnym – 8 linii autobusowych, kolejka WKD, kilkaset metrów do wjazdu na węzeł Al. Jerozolimskie/ul. Łopuszańska, który jest również połączony z węzłem Salomea. Często latasz? Z pewnością ucieszy Cię fakt, że Bolero Office Point III będzie położony tylko kilka minut od lotniska Okęcie.

3. Biurowiec Koneser bud. P, Praga-Północ

Jeśli szukasz naprawdę klimatycznego miejsca do pracy z dala od głośnego centrum, postaw na ten biurowiec w Pradze-Północ. Budynki zostaną stworzone w stylu loftowym, łącząc przemysłowy charakter przeszłości z dzisiejszą nowoczesnością. Oprócz licznych powierzchni biurowych w Koneserze znajdziesz również centrum konferencyjno-eventowe, kilka restauracji i kawiarni (food point), wiele pokoi hotelowych, butików czypunktów usługowych, a nawet specjalny targ zdrowej żywności itp. Brak samochodu = brak problemu. Lokalizacja w sercu Pragi umożliwia łatwy transport środkami komunikacji miejskiej: metrem, autobusami czy tramwajami. Jakie jeszcze zalety posiada budynek P? Z pewnością można do nich zaliczyć wydajny system klimatyzacji, trójstronne zasilanie, BMS, czyli elektroniczny system zarządzania oraz certyfikat BREEM świadczący o budowie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *