Gdzie tanio wypożyczyć rower elektryczny w Szczyrku?

Choć rowery elektryczne stały się popularnym środkiem transportu, to nadal wiele osób nie może pozwolić sobie na zakup takiego sprzętu. Nie trzeba mieć jednak „elektryka” na własność, by wybrać się nim na przejażdżkę za miasto czy na ekscytującą eskapadę po szlakach górskich. Od czego jest w końcu wypożyczalnia rowerów? Gdzie zatem w Szczyrku można liczyć na dobre ceny za wypożyczenie roweru elektrycznego?

Jak znaleźć dobrą wypożyczalnię rowerów w Szczyrku?

Pomysł na weekendowy wyjazd do Szczyrku może wpaść do głowy nawet spontanicznie. Dobrze zaopatrzona wypożyczalnia rowerów poratuje bowiem również bez wcześniejszej rezerwacji sprzętu. Gdzie szukać dobrych ofert? Z pomocą przychodzi oczywiście internet, gdzie pod frazą: „wypożyczalnia rowerów elektrycznych” można szybko znaleźć adres i numer telefonu czy stronę internetową, gdzie wyszczególnione są wszystkie modele, aktualne ceny oraz ciekawe promocje. Prześledzenie strony ułatwi też wybór konkretnego modelu roweru albo pozwoli go zarezerwować z wyprzedzeniem.

Można też od razu kierować się na ulicę Grzybową 1, gdzie znajduje się naprawdę świetna wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Szczyrku. Tam wręcz gwarantowane są renomowane marki, zawsze serwisowane i przetestowane modele oraz jednoślady dopasowane także do młodszych użytkowników.

Warto zwrócić uwagę, że oferta powinna dotyczyć także akcesoriów jak kask, czy ochraniacze, a już wręcz idealnie będzie, jeśli pracownicy pomogą też wybrać fajną trasę rowerową czy zorganizują wycieczkę dla rodziny czy grupy przyjaciół.

Jak naliczane są ceny za wypożyczenie roweru?

Rowery elektryczne w porównaniu z tradycyjnym napędem nie są tanie w zakupie i też nie są tanie w wypożyczeniu. Jazda na takim e-bike jednak dostarcza wielu wrażeń i emocji, a tym samym miłośnicy górskich rowerowych eskapad nie żałują środków na tak fantastyczne przeżycia. Można jednak znaleźć dobre oferty, dzięki którym w portfelu zostanie więcej pieniędzy. Rowery elektryczne można bowiem wypożyczyć na kilka godzin, kilka dni, a nawet tygodni. Już wstępna analiza pozwala wnioskować, że bardziej korzystne jest wypożyczenie na cały dzień niż np. na cztery godziny. Różnica to zaledwie kilkadziesiąt złotych, a warto mieć na uwadze, że za nieterminowe zwrócenie roweru konieczne będą dopłaty. Warto więc ryzykować? Niekoniecznie. Kto jednak przyjeżdża do Szczyrku na jeden dzień, powinien zainteresować się promocją Happy Hour w wypożyczalni Trip2Bike w Szczyrku, dzięki której w godzinach od 14 do 18, od poniedziałku do czwartku rower można wypożyczyć z dużą obniżką. To pozwala sporo zaoszczędzić, zwłaszcza przy wypożyczeniu większej ilości rowerów. Ceny różnią się też od siebie w zależności od rodzaju roweru. Wersja full jest droższa niż wersja hardtail, która przy dłuższych, ale mniej ekstremalnych odcinkach również będzie dobrym wyborem.

Sprawdzone marki w dobrej cenie – gdzie?

Dla miłośników górskiej jazdy na rowerze często priorytetem nie jest cena, a wysoka jakość sprzętu. Niska cena nie będzie satysfakcjonować, jeśli rower nie podoła na stromych podjazdach albo będzie zawodził przy hamowaniu czy ostrych zakrętach. Dlatego warto szukać takich miejsc, które zapewniają dobrą jazdę nawet w ekstremalnych warunkach, ale nadal w korzystnej cenie.

W Szczyrku można wypożyczyć takie marki jak Kross, Haibike, czy Focus. To solidni partnerzy, zwracający uwagę na wiele detali, które ułatwiają jazdę w górskich warunkach. Użytkownicy mają też wybór modelu pod kątem zawieszenia. Wypożyczalnie oferują bowiem rowery w wersji full i hardtail, dzięki czemu sprzęt można idealnie dobrać do własnych preferencji i oczekiwań.

Co więcej, wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Szczyrku Trip2Bike posiada także na stanie rowery górskie i MTB z tradycyjnym napędem. Można więc łatwo przekonać się, jakie są różnice albo zdecydować się na tańszą opcję na łatwiejszych trasach. Różnice można dostrzec nie tylko w stopniu trudności użytkowania, ale też w cenniku. Trzeba jednak mieć świadomość, że przy trudniejszych podjazdach, zdecydowanie warto dopłacić, by choćby na kilka godzin wypróbować elektryczny napęd w rowerze.

Więcej informacji na temat aktualnych promocji i oferty wypożyczalni rowerów Trip2Bike w Szczyrku można uzyskać:

Skup aut używanych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *