Jak wziąć auto w leasing z Carsmile?

Leasing to wciąż najpopularniejsza i zdecydowanie najkorzystniejsza forma zewnętrznego finansowania nowych samochodów na potrzeby firm. W 2019 roku prawie co druga firma należąca do sektora MŚP zdecydowała się właśnie na leasing. Jak skorzystać z atrakcyjnego finansowania i wziąć auto w leasing w Carsmile?

Wybierz leasing auta i skorzystaj z tarczy podatkowej

Polscy przedsiębiorcy doceniają liczne zalety finansowania aut za pośrednictwem leasingu. Wśród nich należy zaliczyć przede wszystkim rozłożenie kosztów zakupu samochodu, co ogranicza zamrażanie kapitału firmy oraz nie ogranicza płynności transferów pieniężnych. Poza tym leasing zapewnia stałość i transparentność opłat rat leasingowych, co pozwala firmom na dokładniejsze szacowanie ponoszonych kosztów i budżetów.

Leasing gwarantuje także wiele korzyści podatkowych, cyklicznie (wraz z każdą opłacaną ratą) obniżając podatek VAT i podatek dochodowy. Wysokość tarczy podatkowej uzależniona jest od rodzaju leasingu, na jaki zdecyduje się przedsiębiorca. Najpopularniejszy jest leasing operacyjny, który pozwala odliczać całość raty leasingowej do kosztów prowadzenia działalności. Poza tym umożliwia rozłożenie spłaty podatku VAT na raty. Z kolei leasing finansowy pozwala odliczać od kosztów prowadzenia działalności wyłącznie odsetkową część rat oraz odpisy amortyzacyjne, a podatek VAT musi być opłacony w całości w pierwszej racie leasingowej.

Jak wziąć auto w leasing z Carsmile?

Do tej pory podpisanie umowy leasingowej na nowe auto było skomplikowanym i czasochłonnym procesem. Sektor leasingowy w Polsce nie dostarczał nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiłyby skrócenie procedur oraz całej papierologii do niezbędnego minimum. Mimo przygotowywania dokumentów online wciąż większość firm leasingowych obligowała leasingobiorców do osobistego stawiennictwa i podpisywania umów lub do przesyłania ich drogą pocztową.

Carsmile szybko zauważyło ten problem i wdrożyło algorytmy, które zapewniły leasingobiorcom możliwość komfortowego dostosowywania oferty leasingowej do swoich potrzeb oraz zawiązywania umowy – wszystko w kilka minut i całkowicie online.

Zatem jak wziąć auto w leasing z Carsmile? To bardzo proste! Wystarczy, że wybierzesz rodzaj leasingu, który Cię interesuje, a następnie samochód oraz jego wersję wyposażeniową. Teraz wystarczy, że sprawdzisz ofertę online, uzupełniając formularz kontaktowy. W odpowiedzi doradca Carsmile skontaktuje się z tobą w celu podpisania umowy leasingowej.

Do sporządzenia umowy musisz przygotować nr NIP, REGON, KRS lub EDG, a także wniosek leasingowy i dwa dokumenty tożsamości osoby reprezentującej przedsiębiorstwo. Po podpisaniu umowy zazwyczaj firmy leasingowe obligują leasingobiorcę do uiszczenia wpłaty wstępnej, która waha się w granicach 20-30% wartości przedmiotu leasingu. W Carsmile możesz wziąć leasing bez opłaty wstępnej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *