Auto części w sieci – o czym pamiętać tworząc stronę internetową?

web-design-heroshot

Nie ma jednolitego podejścia do projektowania stron internetowych. Chociaż niektóre strategie, takie jak budowanie linków i marketing treści są stosowane we wszystkich branżach, ważne jest przyjęcie holistycznego podejścia do projektowania stron internetowych, jeśli prowadzisz marketing niszowy. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zaprojektować idealną stronę internetową dla branży części zamiennych.

Każdy może zbudować prostą stronę internetową. Systemy zarządzania treścią, takie jak WordPress i Magento, są łatwe w obsłudze, a gdy masz już podstawową strukturę, możesz grać w układzie za pomocą interfejsu „przeciągnij i upuść”. Jeśli jednak Twoja firma zależy od ruchu w witrynie, rozsądnym jest, aby zdecydować się na profesjonalne projektowanie stron www Poznań, ponieważ profesjonalny projektant witryn internetowych może doradzić w kwestii SEO i zająć się bardziej technicznymi aspektami projektowania stron internetowych. Jeśli masz już witrynę internetową i po prostu chcesz dostosować projekt, sprawdź następujące wskazówki.

Responsywność

Przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na ignorowanie znaczenia przyjaznego dla telefonu komórkowego projektowania stron internetowych. Dzisiaj więcej osób niż kiedykolwiek korzysta z urządzeń przenośnych do wyszukiwania w internecie. Jest to szczególnie ważne w przemyśle samochodowym, gdzie klienci potrzebują części szybko i często na zewnątrz lub z dala od komputera.

Google lubi witryny przyjazne dla urządzeń przenośnych, więc jeśli nie podejmie się kroków w celu stworzenia witryny odpowiedniej dla urządzeń przenośnych, może to zaszkodzić Twojej pozycji w rankingu w wyszukiwarkach. To także utrudnia klientom znalezienie części samochodowych, których potrzebują.

Łatwa nawigacja

Jak łatwo klienci mogą znaleźć części samochodowe, których potrzebują w twojej witrynie? Im trudniej im jest to wykonać, tym bardziej prawdopodobne jest, że wyjdą i skorzystają z innej strony. Ponieważ prawdopodobnie masz obszerny katalog różnych części samochodowych, ważne jest, aby je katalogować w sposób intuicyjny. Przyjrzyj się linkom nawigacyjnym. Im więcej kroków, które klient musi podjąć, aby znaleźć tę część, której potrzebują, tym bardziej się im denerwuje. Zainstaluj wyszukiwarkę w witrynie, aby ułatwić klientom znalezienie szukanej części.

Projektowanie stron internetowych poznań przyjemne dla oka

Części samochodowe nie są zbyt seksowne, więc należy spróbować wszystko co w naszej mocy, by witryna była tak przyjemna do ludzkiego oka, jak to możliwe. Staraj się unikać za dużej ilości tekstu na stronie głównej, ponieważ jest to mniej atrakcyjne. Użyj profesjonalnych zdjęć, najlepiej zdjęć, które są unikalne dla Twojej firmy. Sprawdź jednak, ile stronie zajmuje ładowanie po zainstalowaniu zdjęć, ponieważ powolne obciążenia są szkodliwe dla SEO.

Branding biznesowy

Użyj marki, aby ustawić swoją witrynę internetową, poza witrynami konkurentów. Czy masz logo firmy? Jeśli tak, włącz je do projektu witryny, wraz z dowolnymi kolorami, jakich używasz.

Informacje lokalne

Czy masz sklep z częściami stacjonarny? Jeśli tak, umieść swoje dane kontaktowe w widocznym miejscu w witrynie. Posiadanie numeru telefonu stacjonarnego w witrynie internetowej pokazuje Twoją firmę jako partnera godnego zaufania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *