Klinika Implantis w Krakowie – śnieżnobiałe zęby bez zmartwień

Czy zastanawiasz się nad wybielaniem zębów, ale nie wiesz, którą metodę wybrać, a do tego boisz się, że zęby po zabiegu staną się nadwrażliwe? Klinika dentystyczna Implantis w Krakowie zajmuje się profesjonalnym wybielaniem zębów przy użyciu najnowszych metod. Rodzaj zabiegu jest dobierany w zależności od indywidualnych preferencji, a także stanu uzębienia. Lekarze za całą pewnością pomogą Ci, odpowiedzą na wszystkie pytania, opiszą, czym różnią się określone metody wybielania, a także wykonają zabieg tak, aby był bezpieczny dla Twoich zębów. Efekt wybielania jest widoczny od razu, dlatego ten rodzaj zabiegu jest tak satysfakcjonujący zarówno dla pacjenta, jak i lekarza, a do tego całkowicie bezbolesny. W Klinice każdy pacjent dostaje również zalecenia dotyczące diety oraz dbania o zęby po zabiegu wybielania tak, aby utrzymać idealny efekt na długi czas bez konieczności powtarzania. Jeśli biały, hollywoodzki uśmiech od dawna jest Twoim marzeniem, nie wahaj się i zaufaj profesjonalistom, którzy wiedzą na ten temat wszystko.

Jakie metody wybielania zębów oferuje Klinika Implantis w Krakowie?

Istnieje kilka metod wybielania zębów. Najnowsza z nich to zabieg przy wykorzystaniu lampy Beyond Polus Advanced Ultra. Klinika Implantis https://implantis.krakow.pl/ do wszystkich swoich zabiegów korzysta ze sprzętu najwyższej jakości. W tym przypadku również nie zawodzą. Wybielanie lampą Beyond to obecnie najskuteczniejsza metoda rozjaśniania zębów nawet o kilka tonów. Zabieg jest przyjemny, trwa zaledwie 45 minut, a do całego procesu są używane oryginalne żele dedykowane do danego rodzaju lampy. Do wybielania w tej metodzie jest używane niebieskie światło o mocy 300000 LX. Co najważniejsze to fakt, że efekt wybielania utrzymuje się aż do dwóch lat. Oczywiście jest to uzależnione od indywidualnej higieny jamy ustnej. Im mniej kolorowych produktów spożywamy – typu czerwone wino, czy kawa, a także im mniej stosujemy używek, które wpływają negatywnie na efekt zabiegu, tym dłużej będziemy się cieszyli białym, promiennym uśmiechem.

A jakie są zalecenia po zabiegu? Przez tydzień najlepiej stosować białą dietę bazującą na jasnych produktach bez barwników, warzywach i owocach. Aby mieć pewność, że nasze zęby będą po zabiegu nie tylko białe, ale i zdrowe przed rozpoczęciem wybielania wykwalifikowana higienistka wykonuje precyzyjny przegląd uzębienia i dziąseł. Dopiero wtedy przystępuje do nałożenia żelu wybielającego i trzech sesji naświetlania lampą. Na koniec najprzyjemniejszy moment, czyli porównanie koloru szkliwa przed i po.

Klinika Implantis w Krakowie – inne sposoby wybielania zębów

Poza naświetlaniem zębów lampą Beyond możemy skorzystać z innych metod rozjaśniania. Mamy do wyboru system 10 szyn – nakładek wybielających, zawierających substancję Opalescence TresWhite Supreme Ultradent USA. Jest to również bardzo skuteczna metoda. Można zastosować też nakładki do samodzielnego stosowania w domu. W gabinecie pobierany jest jedynie wycisk uzębienia. Starszą i bardziej ekonomiczną metodą jest wybielanie zębów lampami Led. Ten sposób jest ciągle stosowany jednak efekty są mniejsze niż w przypadku lampy Beyond.

W Klinice Implantis Kraków specjaliści stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo pacjentów, dlatego przed zabiegiem sprawdzane jest, kto może zostać zakwalifikowany do zabiegu. Warto pamiętać, że nawet do tak mało inwazyjnego procesu, jak wybielanie istnieją przeciwskazania. Z zabiegu nie mogą skorzystać osoby ze znacznym uszkodzeniem szkliwa, wszelkimi stanami zapalnymi dziąseł, a także kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią, osoby z uczuleniem i nadwrażliwością na utleniacze, glicerynę i żywice poliakrylowe, a także dzieci mające mniej niż szesnaście lat. Z uważnością należy podchodzić do kwestii wybielania u osób suplementujących żelazo oraz aktywny węgiel. Zabieg w Klinice to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *