Indywidualne lekcje niemieckiego — dlaczego warto?

Język niemiecki wymaga poświęcenia czasu. Z pewnością nie jest to jednak czas stracony. Znajomość niemieckiego otwiera szerokie pole możliwości, także tych zawodowych. Myślisz o nauce języka, ale obawiasz się, że tradycyjne kursy grupowe to nie Twoja bajka? Indywidualny tryb nauczania może stanowić odpowiedź na Twoje potrzeby.

Na czym polega indywidualność takiego typu kursu?

Dobrym przykładem szkoły, która oferuje indywidualny tryb nauki języka niemieckiego jest Structura – nowoczesna szkoła językowa w Katowicach. W ofercie dostępne są kursy o różnym stopniu intensywności, które pozwalają przyswoić dany poziom języka w określonym czasie. Świetnie wyposażone sale dydaktyczne, doskonałej jakości materiały audio i video, wykwalifikowani lektorzy, a także dogodna lokalizacja w centrum Katowic. To wszystko sprawia, że szkoła ta jest chętnie wybierana przez osoby, które chcą skutecznie opanować język niemiecki. 

Nie każdy ma możliwości regularnego uczestniczenia w nauce w normalnym trybie, dlatego indywidualne lekcje niemieckiego to także ruchomy grafik, który umożliwia kształcenie się kursanta wówczas, kiedy ma na to czas.

Kurs jest też dedykowany parom albo mniejszym grupom, gdzie poziom znajomości języka jest podobny.

Taka oferta to dobry pomysł dla firm, które chcą kształcić językowo swoich pracowników pod danym kątem zawodowym.

Nauka może odbywać się w trybie stacjonarnym w siedzibie szkoły, gdzie jest dostęp do nowoczesnych sal z interaktywnymi tablicami oraz darmowej kawy i aromatycznych herbat. Uczenie się ma miejsce także w trybie online.

Dlaczego warto postawić na szkołę Structura, również w indywidualnym trybie nauczania niemieckiego?

Jest to szkoła, która jako jedyna w województwie śląskim jest Centrum Egzaminacyjnym Goethe-Institut. Uprawnienia te umożliwiają przeprowadzenie egzaminów wraz z wydawaniem certyfikatów Instytutu potwierdzających znajomość języka niemieckiego.

Sama niemiecka państwowa organizacja kulturalna Goethe-Institut szerzy i propaguje język niemiecki na całym świecie. 

Lektorzy ze Structura są pod skrzydłami tego Instytutu, który dba o poziom kadry i organizuje szkolenia polepszające i tak ich wysokie kwalifikacje. Nawet w grupie, każdy kursant czuje, że jest traktowany indywidualnie, bo poświęca mu się odpowiednią ilość czasu na naukę.

Szkoła przez dwadzieścia pięć lat istnienia nabyła bardzo duże doświadczenie, również w ulepszaniu metodyki kształcenia. Ich praca oraz kursy są usystematyzowane i nastawione na skuteczne nauczanie w jak najszybszym czasie.

Kształcenie indywidualne, jak również w pozostałych trybach zawsze odbywa się na najwyższym poziomie. To wszystko składa się na końcowy pozytywny efekt w postaci zadowolenia kursantów, którzy pokonują kolejne szczeble poziomów kształcenia, zwieńczone pozytywnym zaliczeniem egzaminów.

Nauka indywidualna języka niemieckiego przede wszystkim jest ukierunkowana na kursanta. Żaden inny sposób uczenia się nie zapewnia tak wysokiej skuteczności oraz błyskawicznych rezultatów. A zatem, jeśli chcesz w krótkim czasie wejść na wyższy poziom znajomości niemieckiego, kurs indywidualny skierowany jest właśnie do Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *