Rośnie popyt na mieszkania w pobliżu terenów zielonych

Zielonki Residence Kreator Dom Invest Warszawa

Zachodnia część Warszawy przeżywa w ostatnim czasie renesans pod względem rozwoju oraz nowych inwestycji deweloperskich. Ta część powiatu jest nie tylko świetnie skomunikowana z centrum i posiada doskonałą infrastrukturę, ale jest również bogata w okoliczne tereny zielone.

Oczekiwania osób kupujących mieszkania zmieniły się na przestrzeni ostatnich lat. Kiedyś każdy chciał mieszkać jak najbliżej ścisłego centrum stolicy i mieć blisko
– nie tylko do pracy, ale też do kina, teatru i szeroko pojętej rozrywki.

Inwestycje na zachodzie Warszawy to doskonała infrastruktura handlowo – usługowa oferująca bliskość m.in. sklepów, przedszkoli, szkoły, żłobka czy placówek służby zdrowia. Szybki dojazd do trasy S8 sprawia, że okolica jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, lotniskiem, a także w niedalekiej przyszłości z II linią metra. Bezpośrednie sąsiedztwo granic Warszawy jest gwarancją szybkiego oraz wygodniejszego dostępu do centrów handlowych, takich jak Arkadia lub Galeria Mokotów.

Również bliskość Puszczy Kampinoskiej nadaje niepowtarzalny klimat i pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców, dostarczając im jednocześnie miejsca na rodzinną rozrywkę na świeżym powietrzu – od sportów, przez gry zespołowe oraz spacery.

Potwierdza to duże zainteresowanie kameralnym osiedlem Zielonki Residence. Ta inwestycja to wymarzone stylowe miejsce dla rodzin, które cenią sobie nowoczesne i wygodne rozwiązania – dbałość o detale, innowacyjne rozwiązania i przede wszystkim komfort życia– mówi Klaudia Siarkiewicz, Prezes Kreator Dom Invest. Deweloper ten jest liderem w obszarze Warszawy Zachodniej, a jego wyjątkowe realizacje cieszą się dużym uznaniem i uzyskując liczne nagrody i wyróżnienia.

Co więcej, liczne ośrodki sportowe, takie jak siłownie i kluby fitness, to elementy infrastruktury dla tych, którzy lubią dbać o kondycję fizyczną oraz dobre samopoczucie przez cały rok. Co więcej, pobliski Narodowy Park Kampinoski ze szlakami turystycznymi oraz ścieżkami rowerowymi pozwoli aktywnie spędzać czas wolny. Natomiast zlokalizowana nieopodal stadnina koni może być doskonałą propozycją znalezienia nowej pasji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *