Najnowsze BMW 5 trafia do sprzedaży w salonach

BMW serii 5 niedługo ma zagościć w salonach sprzedaży marki. Model przeszedł facelifting i uzyskał dodatkowe funkcjonalności, aby podróżowanie było jeszcze wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej ekscytujące.

 

Nowość w salonach BMW – najnowsze BMW 5

BMW serii 5 jest jednym z najczęściej kupowanych samochodów tego uznanego niemieckiego producenta. W 2021 roku do salonów ma trafić jego odświeżona wersja, która po przeprowadzonym faceliftingu ma uzyskać między innymi nowy wygląd świateł oraz nowocześniejsze wyposażenie wewnętrzne.

 

Kierowcy, którzy chcieliby kupić najnowsze BMW 5, mają do dyspozycji szeroką gamę wariantów, a rozbudowane opcje wykończeniowe pozwalają na indywidualne dostosowanie pojazdu do własnych potrzeb.

 

Najnowsze BMW serii 5 – wersje

Nowa wersja BMW po faceliftingu będzie dostępna w dwóch wariantach:

  • Limuzyna
  • Touring

 

Limuzyna jest klasycznym sedanem, który cieszy się od lat dużym powodzeniem wśród kierowców doceniających sportową linię serii 5 w połączeniu z jej wyjątkową elegancją. Z kolei wersja Touring to kombi, które na pewno przypadnie do gustu osobom poszukującym nowego modelu samochodu dla całej rodziny, pojazdu zapewniającego dużo miejsca do przewozu sprzętu sportowego lub narzędzi do pracy.

 

Powyższe wersje dostępne są także w różnych wariantach silników i rodzajów paliwa. Poza benzyną i dieslem do dyspozycji będzie także hybryda plug-in, czyli wersja samochodu z silnikiem elektryczno-spalinowym, z opcją doładowywania z gniazdka.

 

Ile będzie kosztowało najnowsze BMW 5?

Koszty związane z zakupem najnowszego BMW z serii 5 rozpoczynają się od około 200 tysięcy złotych za podstawą wersję pojazdu. W przypadku samochodów z bogatszym wyposażeniem i mocniejszymi wersjami silnikowymi należy liczyć się z kosztami dochodzącymi nawet do 400 tysięcy złotych.

 

Z aktualnymi ofertami BMW można zapoznać się bliżej na stronach internetowych salonów sprzedaży, gdzie dostępne są także konfiguratory pojazdów. Za ich pomocą można łatwo stworzyć idealną wersję swojego najnowszego BMW 5 i sprawdzić jego ceny.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *