Nie masz pomysłu na imprezę firmową? Sprawdź te propozycje!

we-asked-and-you-answered--here-are-19-of-the-wildest-office-holiday-party-stories-weve-ever-heard

Zdecydowałeś się zorganizować imprezę w swojej firmie, ale wciąż nie masz pomysłu, jakie atrakcje zarezerwować, aby zabawa przebiegła w świetnej atmosferze? W tym wpisie przedstawimy Ci nasze pomysły na niezapomnianą imprezę. Zaproponujemy coś dla entuzjastów dobrej zabawy, miłośników tańca oraz osób chcących po prostu miło spędzić czas ze swoimi kolegami i koleżankami z pracy.

Impreza w stylu lat 60.

Naszą pierwszą propozycją jest organizacja imprezy w stylu lat 60. – czasów hipisów i dzieci-kwiatów. Biorący udział w tej imprezie powinni ubrać się zgodnie z panującymi trendami w tym czasie. Dla lat 60. charakterystycznymi elementami ubioru były dzwony, kwiatowe wzory, pacyfki, lenonki i chustki. Poza tym należy zadbać także o odpowiednią oprawę muzyczną, lecz z doborem raczej nikt nie powinien mieć większego problemu, repertuar jest całkiem szeroki: twist, swing czy rock’n’roll. Oczywiście, również miejsce imprezy także powinno być odpowiednio udekorowane. Uroku dodadzą motywy kwiatowe, pacyfki oraz napisy “Sex, drugs and rock’n’roll”. Imprezę można wzbogacić także o inne atrakcje, jak np. gra w skojarzenia dotyczące lat 60.

Bal w morskim stylu

Innym przykładem nietuzinkowej imprezy może być bal w stylu morskim. Nie może na nim zabraknąć takich atrakcji jak: chrzest morski, konkurencje sprawnościowe, czy szanty. Decydując się na imprezę w stylu morskim, trzeba także zadbać o wystrój sali, swoim wyglądem może np. przypominać wnętrze łodzi. Nie zapominajmy również o niezbędnych rekwizytach i przygotowaniu zabaw, które zapewniają wszystkim uczestnikom imprezy dużą dawkę dobrego humoru.

Impreza hawajska

Ciekawą propozycją na zorganizowanie wydarzenia firmowego może być impreza hawajska z wielowarstwowymi spódnicami z trawy, naszyjnikami z kwiatów, ukulele i grzechotkami. Klimat tego urokliwego miejsca stworzą leżaki, girlandy i kolorowe drinki. W trakcie imprezy oczywiście powinna dominować muzyka charakterystyczna dla tego regionu oraz można zorganizować konkurs na to, kto najlepiej zatańczy taniec hula.

Impreza w stylu Hollywood

Event w stylu Hollywood zrobi z każdego gościa gwiazdę amerykańskiego kina. Uczestnicy przebierają się za swoich ulubionych aktorów i uczestniczą w ekskluzywnej imprezie. Główny element dekoracji to czerwony dywan, ale nie może także zabraknąć błysku fleszy oraz innych luksusowych elementów. Z głośników leci muzyka z filmów, a wszyscy na jeden wieczór zapominają o pracy i wspólnie z innymi uczestnikami imprezy pozują do zdjęć i śpiewają znane filmowe utwory.

Impreza taneczna z motywem przewodnim to dobry pomysł na firmowe wydarzenie. Ważne jednak, by zorganizować ją pomysłowo. Jak widać, możliwości mamy całkiem sporo. My przedstawiliśmy Wam tylko nieliczne rozwiązania, które sprawią, że organizacja eventów firmowych zawsze zakończy się sukcesem. Warto mieć na uwadze, że to właśnie nietuzinkowe imprezy zawsze dostarczają przyjemnych doznań, dużej dawki śmiechu oraz relaksu, co pozwala szybko rozładować napięcie i nawiązać nić porozumienia z pozostałymi uczestnikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *