Stylowe rowery miejskie Cruiser

Zastanawiasz się nad wyborem roweru do jazdy po mieście? Zależy Ci na tym, by rower był nie tylko wygodny, ale także efektowny i przykuwający zazdrosne spojrzenia innych? Koniecznie zainteresuj się typem rowerów Cruiser!

W większych miastach coraz więcej osób decyduje się na przemieszczanie się rowerem. Nie każdy ma ochotę godzinami stać w wielkich korkach w drodze do pracy czy na siłownię. Wiele osób przekonuje się, że codzienne korzystanie z roweru jest nie tylko oszczędne (nie wydajemy pieniędzy na paliwo, bilety, ani na parking), ale także zdrowe i po prostu praktyczne. Zwłaszcza w centrach większych miast takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków i inne miejsca parkingowe są dość drogie, dlatego załatwianie spraw w centrum korzystając z auta jest po prostu kosztowne. Rowerem bezproblemowo można zaparkować praktycznie w każdym miejscu, co jest w mieście bardzo wygodne. Co ciekawe, w Polsce na wzór zachodnich miast z rowerów coraz chętniej korzystają osoby ubrane w eleganckim wyjściowym stylu, oczywiście do takiego designu niezbyt odpowiada rower sportowy. Właśnie dlatego między innymi coraz większą popularnością cieszą się stylowe rowery miejskie.

Rower Cruiser – elegancja i wygoda

Rowery typu cruiser są to rowere stylizowane na zabytkowe, stare amerykańskie motocykle. Modele te wyróżniają się charakterystyczną stalową grubą ramą, charakterystycznym dla motocykli oświetleniem, wysoką szeroką kierownicą oraz grubymi wydatnymi bonelowymi oponami. Stylowy nietuzinkowy design rowerów cruiser przysparza im coraz to kolejnych wielbicieli. Jednocześnie Cruisery są rowerami niezwykle wygodnymi. Szerokie skórzane siodełko osadzone na miękkich sprężynach zapewnia komfort siedzenia natomiast wysoka szeroka kierownica umożliwia jazdę z zachowaniem prostego kręgosłupa co sprzyja zarówno wygodzie jak i zdrowiu. Natomiast szerokie bonelowe opony sprawiają, że jazda rowerem jest komfortowa nawet, gdy nawierzchnia nie jest idealna. Z tego względu rowery cruiser chociaż eksploatowane są głównie w przestrzeniach miejskich znakomicie nadają się także do dalekich wycieczek poza miasto.

Rowery Cruiser od Royalbi.pl

Polski producent rowerów Royalbi specjalizuje się w montażu rowerów na indywidualne zamówienie. Korzystając z dostępnego na stronie internetowej royalbi.pl konfiguratora mogą Państwo samodzielnie dobrać wszystkie elementy swojego wymarzonego roweru. Możliwe jest nawet dobranie dowolnej kolorystyki opon! Zastanawiasz się jaki rower miejski wybrać? Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się polską marką Królewskie rowery Royalbi.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *