Kto i jak udziela pożyczki zadłużonym?

Możliwości zawężają się, kiedy nasza zła historia kredytowa odzwierciedlona zostaje w bazach dłużników. Gdy w grę wchodzi niespłacony w przeszłości poprzedni kredyt lub inna wierzytelność, bank najpewniej odmówił ci udzielenia jakiegokolwiek kredytu.

Niemożliwym do obejścia warunkiem otrzymania pożyczki jest poświadczenie możliwości jej spłaty poprzez przejście pozytywnej weryfikacji pod względem zdolności kredytowej. Jakikolwiek wpis w rejestrze dłużników lub BIK przekreśla szansę na otrzymanie pożyczki lub kredytu w oficjalnym banku.

Na pomoc w takich sytuacjach przychodzą firmy pożyczkowe, które udzielą ci pożyczki nawet w przypadku skomplikowanej historii kredytowej. Otrzymaj oferty pożyczek w formie atrakcyjnego rankingu korzystając ze specjalnych porównywarek (pozyczki1.pl) lub samodzielnie filtruj oferty na każdej stronie pożyczkodawcy

Mając dostęp do najlepszych ofert, analizuj każdą propozycję pod wieloma względami. Wybierz odpowiedzialnie i weź pożyczkę bez haczyków. Sprawdź czas obowiązywania umowy, odsetki kapitałowe i dowiedz się, jaka jest całkowita kwota kredytu.

Wiele osób zastanawia się, czy wpis w rejestrze dłużników nie przekreśli ich szansy przy weryfikacji ich wniosków. Czy oznacza to jednak, że bez względu na złą przeszłość kredytową dostaniesz pożyczkę w jednej z takich firm? To zależy od kilku aspektów:

Jakie bazy sprawdza firma pożyczkowa? Niektóre firmy udzielają pożyczki osobą z negatywnym wpisem do BIK, ale za to wezmą pod uwagę informacje z innych rejestrów.

Jakiego typu wpisy zawierają BIK, BIG czy inne bazy? Mandat za parkowanie to inny rodzaj długu, aniżeli niespłacony kredyt gotówkowy w banku. W przypadku pożyczki takie zobowiązania zwyczajowo nie są brane pod uwagę.

Jaka jest wysokość zadłużenia? Ta kwestia wiąże się bezpośrednio z poprzednią, ponieważ niejednokrotnie powinność wynikająca z rażących zaniedbań jest rozpatrywana inaczej, niż gdy dłużnik z powodu swojej nie sumienności przyczynia się do obniżenia swojej historii kredytowej lub wręcz wcale jej nie posiada.

Widzimy więc ile czynników składa się na sukces w przypadku wnioskowania o pożyczkę w firmie pozabankowej. Jak w takim razie w morzu propozycji odnaleźć ofertę, skoro poza faktem istnienia w bazie dłużników firma udziela pożyczki w oparciu o powyższe kryteria?

Pozyczki1 przygotowało zestawienie firm pożyczkowych pod kątem kilku najważniejszych kwestii. Zdajemy sobie sprawę, że szukanie pożyczki bez sprawdzania baz dłużników to sprawa skomplikowana. Z tego też powodu wypunktowaliśmy najważniejsze kwestie, na podstawie których będziesz mógł bardziej świadomie przeglądać wszelkie dostępne oferty.

Dołącz do zadowolonych klientów Pozyczki1 i weź pożyczkę bez bazy dłużników dla nowych klientów w promocji na umorzenie opłat pierwszej pożyczki. Wybieraj spośród wiarygodnych pożyczkodawców i w wygodny sposób porównuj oferty bez wychodzenia z domu. Sprawdź już teraz!

Polecamy:
https://www.praca-biznes.pl/ubezpieczeniem-pojazdu-sprawdzic/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *