Zastrzel szefa czyli firmowy paintball

paintball-lesny-13

Większość dużych firm kładzie duży nacisk na budowanie zespołu, ze względu na to jak bardzo pozytywny efekt integracja zespołu może wnieść do zasobów firmy. Imprezy firmowe odgrywają wielką rolę w zachęcaniu pracowników do myślenia w stylu team building, zwłaszcza jeśli mowa o organizacji firmowych wydarzeń sportowych takich jak paintball, gdzie ludzie są wręcz zmuszani do pracy w zespołach. W tym artykule opowiemy co nieco na temat tego, w jaki można uzyskać najlepszą możliwą ofertę, przy rezerwacji firmowych gier paintball i pokażemy, że wcale nie jest to tak drogie, jak mogło by się wydawać.

Kup kulki hurtem

Jeden z najdroższych części, jeśli chodzi o paintball jest zakup amunicji na szybko, zwłaszcza jeśli grupa należy do szczególnie chcących się wyżyć. Jednym ze sposobów, aby znacznie zmniejszyć ilość pieniędzy jakie trzeba wydać tę imprezę korporacyjną jest zakup amunicji do paintballa hurtem jeszcze przed wybraniem się we właściwe miejsce. Na przykład, jeśli grupa która wybiera się na grę liczy sobie 20 osób, można kupić 10.000 kulek (dając każdemu człowiekowi ich aż 500) w znacznie niższej cenie, niż trzeba byłoby zapłacić za zakup każdej osobno.

Wykorzystaj strategie

Większość firm organizujących obecnie firmowe wyjścia na paintball, stara się pokonać ceny konkurencji – dlatego jeśli zrobisz odpowiedni research i wskażesz im wiarygodne źródło, że konkurencja ma taniej – możesz na tym naprawdę dobrze wyjść. Tak, warto skorzystać z tej strategii, ale żeby to zrobić naprawdę efektywnie trzeba poświęcić nieco swojego czasu, bo trzeba obdzwonić szereg firm oferujących filmowy paintball, poznać ich cennik, a następnie zadzwonić do wszystkich ponownie informując o tym jak prezentują się inne, konkurencyjne oferty. Jest to naprawdę skuteczny sposób na uzyskanie zniżki dla dużej grupy.

Skorzystaj z bonów.

Istnieje szeroka gama bonów i ofert cash back w Internecie, które oferują duże zniżki na paintball. Firmy organizujące takie imprezy często oferują zniżki – naprawdę warto z tego skorzystać. Jeśli postawisz na wszystkie lub niektóre z tych 3 strategie powyżej, będziesz mógł znacznie zmniejszyć koszty firmowego dnia z paintballem dla Twojej firmy. Ostatnim wskazówka jest taka, że na ogół większe firmy będą mogły uzyskać większe rabaty – im więcej zatem zaangażujesz swoich pracowników w wyjazd na paintball, tym zdecydowanie więcej zyskasz – i nie chodzi tylko o oszczędności.

Paintball to ekscytująca gra, która może zaoferować wiele godzin zabawy dla każdego pracownika. Na imprezach integracyjnych najważniejszą zasadą jest to, że nikt nie powinien się nudzić, a z racji tego że istnieje tak wiele miejsc do gry w paintball, które oferują wyzwanie i emocje – w odniesieniu do imprez integracyjnych ta opcja wydaje się naprawdę strzałem w dziesiątkę. Jeśli jednak nie chcesz albo zwyczajnie nie masz czasu się tym zajmować zawsze możesz organizację oddać w ręce agencji, które zajmują się tym profesjonalnie jak np. http://bartbo.pl/ (imprezy integracyjne dla firm). Zatem do działa, a jeśli jesteś szefem… proszę nie obraź się, jeśli oberwiesz kulkę:)!

1 komentarz

  1. Ryszko007 pisze:

    Panitball jest fajny ale krótki :/ Osobiście bardziej wolę cało dniowe (i nocne) imprezy tematyczne. Ostatnio z firmą http://www.aplanet.pl/imprezy-integracyjne/ byliśmy na imprezie integracyjnej w formie survivalu wojskowego. Świetna sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *